Door de implementatie van sportlink kan de koppeling met de database van de bond kan nog niet worden gerealiseerd zodra deze beschikbaar is zullen we pagina’s weer aanpassen en vind je hier het actuele overzicht van alle wedstrijden per team. Het actuele overzicht van standen en wedstrijden kun je nu al vinden in de sportlink app: www.sportlink.nl/basketball-nl/

Tot die tijd zullen we op deze pagina in ieder geval de wedstrijden voor de komende periode publiceren.

Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
16-9-2017 14:30 Blue Stars M16 1 BC Gaasperdam Warriors M16 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 14:30 Blue Stars X12 1 BC Gaasperdam Warriors X12 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 14:30 Blue Stars X14 1 MBCA Amstelveen X14 3 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 16:15 Blue Stars X14 2 BV Early Bird X14 2 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 16:15 Blue Stars X12 2 BC Flying Oost X12 2 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 16:15 Blue Stars V14 1 BV Hoofddorp V14 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 18:00 Blue Stars VSE 1 BV Amsterdam VSE 2 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 18:00 Blue Stars M18 1 K.T.C. M18 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 18:00 Blue Stars M16 2 Volendam M16 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 19:45 Blue Stars MSE 1 BV Amsterdam MSE 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 20:00 Blue Stars VSE 2 Harlemlakers VSE 1 IJburgcollege AMSTERDAM
16-9-2017 20:00 Blue Stars MSE 2 BC APOLLO Amsterdam MSE 4 IJburgcollege AMSTERDAM
           
16-9-2017 18:15 De Hoppers M22 2 Blue Stars M22 1 Vredehof HOORN
           
23-9-2017 10:30 K.T.C. X14 2 Blue Stars X14 2 Tetterodehal OVERVEEN
23-9-2017 14:00 BV Hoofddorp X14 2 Blue Stars X14 1 Sportcomplex Koning Willem-Alexander HOOFDDORP
23-9-2017 12:00 BC Gaasperdam Warriors X12 1 Blue Stars X12 1 Bijlmer Sportcentrum AMSTERDAM
23-9-2017 15:45 VBC Akrides M16 1 Blue Stars M16 1 IJmuiden-Oost IJMUIDEN
23-9-2017 16:30 HBC X12 2 Blue Stars X12 2 De Draai HEERHUGOWAARD
23-9-2017 19:00 Killa Beez MSE 2 Blue Stars MSE 2 Apollohal AMSTERDAM
23-9-2017 19:30 Blue Stars M22 1 The Sea Devils M22 1 Bernardhal DIEMEN
23-9-2017 21:00 Onze Gezellen MSE 1 Blue Stars MSE 1 Onze Gezellen Sporthal HAARLEM
24-9-2017 11:15 Landslake Lions V14 2 Blue Stars V14 1 Indoor Centrum LANDSMEER
24-9-2017 13:00 Landslake Lions VSE 3 Blue Stars VSE 1 Indoor Centrum LANDSMEER
24-9-2017 14:45 Monks M16 1 Blue Stars M16 2 ’t Spil MONNICKENDAM
24-9-2017 16:00 Windmills M18 1 Blue Stars M18 1 Zaanstad-Zuid ZAANDAM
           
30-9-2017 14:30 Blue Stars V14 1 BV Lisse V16 1 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 14:30 Blue Stars X14 1 BC Triple Threat X14 3 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 14:30 Blue Stars X12 1 BC APOLLO Amsterdam X12 1 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 16:15 Blue Stars X12 2 BC APOLLO Amsterdam X12 3 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 16:15 Blue Stars X14 2 De Marels X14 1 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 16:15 Blue Stars M16 2 BV Aalsmeer M16 1 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 17:45 The Lions M22 1 Blue Stars M22 1 Korver “Duintjesveld” ZANDVOORT
30-9-2017 18:00 Blue Stars M18 1 BC APOLLO Amsterdam M18 3 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 18:00 Blue Stars M16 1 MBCA Amstelveen M16 2 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 18:00 Blue Stars VSE 1 U.S. VSE 3 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 19:45 Blue Stars MSE 1 BC Triple Threat MSE 1 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 20:00 Blue Stars MSE 2 BV Aalsmeer MSE 2 IJburgcollege AMSTERDAM
30-9-2017 20:00 Blue Stars VSE 2 BC APOLLO Amsterdam VSE 3 IJburgcollege AMSTERDAM
           
7-10-2017 13:30 BC Schrobbelaar MSE 3 Blue Stars MSE 2 Sportcentrum Universum AMSTERDAM
7-10-2017 14:15 K.T.C. X12 2 Blue Stars X12 2 Tetterodehal OVERVEEN
7-10-2017 14:15 VBC Akrides X12 1 Blue Stars X12 1 IJmuiden-Oost IJMUIDEN
7-10-2017 14:15 K.T.C. M16 1 Blue Stars M16 1 Tetterodehal OVERVEEN
7-10-2017 15:30 BV Spaarndam X14 1 Blue Stars X14 1 Dorpscentrum SPAARNDAM
7-10-2017 18:30 Blue Stars X14 2 Onze Gezellen X14 2 Bernardhal DIEMEN
7-10-2017 18:30 Blue Stars M22 1 The Lions M20 1 Bernardhal DIEMEN
7-10-2017 19:30 MSV Basketbal MSE 1 Blue Stars MSE 1 Sportpark Duinwetering NOORDWIJK ZH
7-10-2017 19:30 K.T.C. M18 1 Blue Stars M18 1 Tetterodehal OVERVEEN
7-10-2017 20:15 Blue Stars VSE 1 Alkm.Guardians VSE 1 Bernardhal DIEMEN
8-10-2017 10:00 BC APOLLO Amsterdam V14 1 Blue Stars V14 1 Apollohal AMSTERDAM
8-10-2017 11:30 U.S. VSE 5 Blue Stars VSE 2 Amstelcampushal AMSTERDAM
8-10-2017 11:45 WVGV M16 1 Blue Stars M16 2 Aetsveld WEESP
           
28-10-2017 14:00 Harlemlakers M22 1 Blue Stars M22 1 Calandhal Hal 1 AMSTERDAM
28-10-2017 14:30 Blue Stars X14 1 K.T.C. X14 1 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 14:30 Blue Stars X12 1 BC Triple Threat X12 1 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 16:15 Blue Stars V14 1 AMVJ-Amsterdam V16 1 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 16:15 Blue Stars VSE 2 AMVJ-Amsterdam VSE 1 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 16:15 Blue Stars M16 1 BC Triple Threat M16 2 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 16:45 SV Christofoor X14 1 Blue Stars X14 2 Sporthoeve BADHOEVEDORP
28-10-2017 18:00 Blue Stars MSE 1 Woodpeckers MSE 1 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 18:00 Blue Stars MSE 2 AMVJ-Amsterdam MSE 1 IJburgcollege AMSTERDAM
28-10-2017 18:00 Blue Stars M16 2 AMVJ-Amsterdam M16 1 IJburgcollege AMSTERDAM
29-10-2017 17:00 JBC/Noorderhaven VSE 1 Blue Stars VSE 1 ‘Sport aan Zee’ JULIANADORP